logo-account-onas

Biuro Rachunkowe Account świadczy usługi księgowe profesjonalnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych Klientów, zarówno w trakcie trwania umowy o świadczenie naszych usług księgowych, jak i po zakończeniu współpracy. Nasza współpraca oparta jest na wzajemnym zaufaniu i indywidualnym podejściu. Nasze usługi są idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, a także tych prężnie już rozwijających się, które poszukują profesjonalnej i rzetelnej obsługi z zakresu księgowości, kadr i płac.

Dlaczego warto nas wybrać

Wśród najważniejszych celów prowadzenia księgowości i rozliczeń finansowych firmy należy wyróżnić: konieczność ustalenia podstawowy opodatkowania dla wszelkich podatków oraz ustalenie wielkości przychodów, kosztów i zysku a także ich struktury. Są to zatem bardzo istotne informacje stanowiące kluczową kwestię dla każdej firmy.

Jeśli nie czujesz się na siłach lub nie masz czasu żeby samodzielnie prowadzić księgowość i finanse firmy to warto skorzystać z usług profesjonalnego biura rachunkowego. Korzystanie z usług biura daje poczucie, że nie musimy się martwić o prawidłowość rozliczeń oraz wypełnienie wszystkich związanych z tym obowiązków. Możemy natomiast skupić się w pełni na rozwijaniu swojej firmy.

Celem naszej firmy jest świadczenie profesjonalnej usługi oraz rzetelne wykonywanie powierzonych nam zadań. Świadczymy usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Staramy się być elastyczni i gotowi na negocjacje Chcemy być pomocni w rozwoju biznesu Klienta. Każda firma, która zdecyduje się nam zaufać i powierzyć swoje finanse może liczyć na indywidualne warunki współpracy i nasze pełne zaangażowanie. Współpracując z naszymi klientami zachowujemy pełną poufność i dyskrecję.

Nasze atuty

color-blocks-1Responsive & Retina

A 100% Responsive, with Retina ready, WordPress theme is guaranteed to have a great appearance on large desktop screens, as well as on mobile devices screens. Despite the screen resolution, all the elements on the web page look neat and clean, convenient to use too.

color-blocks-2Easy Form Setup

A powerful Form Builder Tool, customly developed by CMSMasters, lets you create an unlimited amount of forms of different types and complexity, from simple contact forms to complex questionnaires with numerous fields, radio-buttons, checkboxes and dropdowns, text areas, as well as set validation for these fields.

color-blocks-3Extended Shortcodes Pack

Cmsmasters' custom WordPress theme admin panel includes a Super Extended Shortcodes pack for sophisticated content formatting and improved presentation. The widest collection of useful widgets allow you to improve your website’s interaction with visitors, bringing its functionality to a new level.

color-blocks-5WYSIWYG Customization

You can drag’n’drop content parts across through the website page with a handy WYSIWYG Content Composer, as well as easily edit their appearance, insert featured blocks, sliders, tables, various media etc. with one click. Create your custom pre-saved layout templates to use them over and over again. It is intuitive to use even for an amateur.

Ostatnie aktualności  

Zmiany w korzystaniu z rachunku VAT

account  Comments (0)
Od 1 lipca 2018 roku każde firmowe konto w banku ma przypisany specjalny rachunek VAT. Jest to spowodowane wprowadzeniem metody podzielnej płatności, przez co zapłata za fakturę zostaje podzielona na: – kwotę netto, która trafia...

Opinie klientów  

 • Biuro godne polecenia. Oprócz rzetelności i terminowości, zawsze mogę liczyć na merytoryczne wsparcie i maila przypominającego o płatnościach i brakujących dokumentach. Polecam serdecznie.
  Stanisław Jaworski

  Stanisław Jaworski

 • Jestem bardzo zadowolona z poziomu i profesjonalizmu świadczonych usług. Do tej pory uważa-łam że nie opłaca się prowadzić księgowości w biurze, lepiej zatrudnić swoją księgową. Zatrud-niłam i cóż z tego jak za jej błędy i tak ja odpowiedziałam. Przestrzegam przed zatrudnianiem księgowych we własnych firmach nie są one zobowiązane do zawierania ubezpieczenia a z wła-snego majątku nie oddadzą Ci nic bo najczęściej nie mają. Polecam to biuro.
  Małgorzata Czerwińska

  Małgorzata Czerwińska

 • Biuro jest sprawne oraz godne polecenia. Tak powinna wyglądać obsługa rachunkowa. Pozdrowienia.
  Marcin Jabłoński

  Marcin Jabłoński

 • Jestem bardzo zadowolony z indywidualnego podejścia do klienta, zawsze miłej i zaangażowanej w moje sprawy obsługi.
  Karol Górski

  Karol Górski